Przejdź do treści

Pomoc drogowa

Profesjonalna pomoc drogowa dostępna 24h na dobę, 365 dni w roku Czeka na Ciebie! Gwarantujemy wysokiej klasy obsługę i jakość, dostępne w niskiej cenie. Zadzwoń a otrzymasz pomoc.

 

Wśród lawet którymi dysponujemy znajduję się między innymi Mercedes. Model ten jest wyposażony w specjalistyczną wciągarkę hydrauliczną oraz zwodzony najazd. Posiada także  motyl, umożliwiający holowanie drugiego pojazdu w tym samym czasie. Ładowność naszej auto-lawety pozwala na transport nie tylko samochodów osobowych, suv, terenowych, ale również samochody dostawcze, ciągniki rolnicze i maszyny. W kabinie lawety znajduję się również miejsce na przewóz dwóch pasażerów.  W ten sposób można z całkowitym poczuciem bezpieczeństwa powierzyć nam holowanie pojazdu.

 

Oferujemy również holowanie pojazdów do 3,5t DMC na „holu sztywnym” bez udziału drugiego kierowcy. Usługa ta pozwala przetransportować pojazd z uszkodzonym układem hamulcowym, silnikiem oraz innymi podzespołami. Jedynym warunkiem umożliwiającym holowanie pojazdu w ten sposób są sprawne wszystkie koła jezdne.

 

Mniejszą lawetą którą dysponujemy jest pojazd marki IVECO. Model ten jest wyposażony we wciągarkę. Pozwala na holowanie samochodów osobowych, quadów, a specjalny stojak na bezpieczny transport motocykli. Jednocześnie oprócz holowania pojazdu, w kabinie lawety znajduje się również miejsce na przewóz dwóch pasażerów.

Adres firmy

89-620 Lichnowy
ul. Okrężna 4

Dane firmy

Usługi Transportowe „TRANS Jan” Kłopotek Główczewski Jan

ul. Okrężna 4

89-620 Lichnowy

NIP 555-111-78-12

Niektóre z naszych realizacji

Niskie ceny

Konkurencyjność jest dla nas najważniejsza!

Doświadczenie

Jeździmy po polskich drogach
już od ponad 10 lat!

Elastyczność

Przewieziemy każdy ładunek!

Oni nas znają

"Awaria auta na ruchliwej drodze, szybki telefon do Pana Janka i po niecałych 20 min zjawił się obok z auto lawetą. Polecam!"

Katarzyna Żygowska

"Współpracujemy z firmą TRANS Jan od lat. Zawsze na czas, bezproblemowa i miła obsługa, niskie ceny i niezawodność najlepiej opisują tą firmę."

SEBIK Przyczepy i lawety
Pawłowo

"Współpracujemy z firmą TRANS Jan od 15 lat. Firma z wieloletnim doświadczeniem, wszystko na czas oraz solidnie dopilnowane sprawy."

USA CARS
Chojnice

Kontakt

Znajdź nas na fejsbuku

"TRANS Jan"

© Copyright transjan24.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.